facebook

UNKNOWN

Bezpieczne #szusowanko

 

wyciąg narciarski

Kampania społeczna Bezpieczne #szusowanko

Stacja narciarska Zieleniec Ski Arena w sezonie narciarskim 2017/2018 rozpoczęła akcję edukacyjno-informacyjną Bezpieczne #szusowanko, której dwoma podstawowymi celami są:

  • propagowanie bezpiecznego i odpowiedzialnego uprawiania narciarstwa oraz korzystania z narciarskich tras
  • propagowanie aktywnego trybu życia z podkreśleniem walorów sportów zimowych

W ciągu całego sezonu narciarskie stoki na Dolnym Śląsku, ale i w całej Polsce, odwiedzają tysiące narciarzy i snowboardzistów. Są to przedstawiciele wszystkich pokoleń, którzy posiadają zróżnicowane umiejętności narciarskie. Choć trasy są odpowiednio oznaczone odnośnie do stopnia trudności, z zasady otwarte są dla wszystkich – niezależnie do wieku czy poziomu zaawansowania umiejętności.

Dlatego tak ważna jest kwestia odpowiedniego poziomu świadomości wszystkich korzystających z narciarskich stoków osób w odniesieniu do podstawowych kwestii takich jak:

  • odpowiednie przygotowanie fizyczne do uprawiania narciarstwa
  • odpowiednie określenie własnych umiejętności i dobór stoku, po którym będziemy zjeżdżać
  • znajomość panujących na stokach zasad
  • dbałość o bezpieczeństwo swoje oraz innych osób korzystających ze stoków
  • rola ratowników górskich, którzy obecni są na stokach

Projekt Bezpieczne #szusowanko ma więc na celu właśnie propagowanie tych podstawowych wartości oraz komunikowanie kluczowych zasad, które podniosą poziom bezpieczeństwa na stokach narciarskich oraz w ich bezpośrednim otoczeniu.

Kampania prowadzona będzie przy wykorzystaniu dostępnych kanałów komunikacji – poprzez stronę internetową i media społecznościowe oraz we współpracy z mediami oraz przede wszystkim dzięki wsparciu kluczowego partnera projektu, jakim jest Wałbrzysko-Kłodzka Grupa GOPR (Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego).

 

 

Partner główny kampanii:

Partnerzy medialni:


Przyciskając wyślij zgadzasz się na warunki umowy

Znajdziesz nas tutaj: