Szykujcie się – zima na horyzoncie!

14.11.2017

Na razie nie chcemy jeszcze ogłaszać dokładnej daty początku sezonu. Jednak biorąc pod uwagę to, co dzieje się w pogodzie, zaryzykujemy stwierdzenie, że nastąpi to z pewnością niedługo.

Co na pewno możemy napisać, to że odpaliliśmy armatki. Temperatura nocą zaczęła całkiem sympatycznie spadać poniżej zera, dzięki czemu mogliśmy z pełną mocą uruchomić nasze zielenieckie potwory. A że skumulowanej energii mają całe mnóstwo, śnieżna płachta zaczyna systematycznie pokrywać nasze stoki.

Pilnie śledzimy to, co dzieje się w pogodzie i jak przedstawiają się prognozy na najbliższe dni. Nauczeni latami doświadczeń, oczywiście nie określamy jeszcze dziś daty oficjalnego rozpoczęcia sezonu. Nie jest jednak tajemnicą, że celujemy w pierwszy weekend grudnia. Jeśli aura miałaby wyglądać tak, jak w ciągu ostatnich kilkunastu godzin… powinno być dobrze!

Zieleniec jest w 100 procentach gotowy na nowy sezon narciarski. Jesteśmy po wszystkich koniecznych przeglądach, mniejszych i większych remontach, w tym sezonie do Waszej dyspozycji oddajemy dwa dodatkowe wyciągi dydaktyczne (Antek I i Antek II). Dzięki nim narciarscy nowicjusze będą mogli jeszcze szybciej i w jeszcze lepszych warunkach zdobywać nowe szlify i umiejętności.

Sam sezon zapowiada się niezwykle interesująco i oczywiście aktywnie. Dziecięcy Puchar Orlicy, święta i Sylwester na stoku, różnej rangi zawody, całe mnóstwo innych, cyklicznie odbywających się w naszym ośrodku imprez – plan jest naprawdę bogaty. Do tego (nie)zwykłe, codzienne #szusowanko już od godziny 9:00, no i oczywiście nocna jazda, czyli wyciągi i trasy otwarte do 22:00.

Zanim jeszcze wejdziemy w szczyt zimowego szaleństwa, warto skorzystać z oferty akcji Free Ski, która trwa od początku sezonu do 21 grudnia oraz niemal przez cały marzec. Szczegóły znajdziecie oczywiście w dedykowanej projektowi zakładce, teraz wspomnimy jedynie, że dzięki spędzonym w Zieleńcu minimum 4 noclegom, otrzymacie za darmo 3-dniowy karnet. Jest to zatem opcja warta przynajmniej rozpatrzenia.

odpalenie armatek_02 .JPG
odpalenie armatek_03
odpalenie armatek_04
odpalenie armatek_05.JPG
odpalenie armatek_06.JPG

Po wszystkie najświeższe informacje dotyczące warunków i tego, co się u nas aktualnie dzieje, zapraszamy Was oczywiście na naszą nową stronę internetową i do profili w mediach społecznościowych. Nie oszukujmy się – atmosfera robi się coraz gorętsza, a zima naprawdę czyha za rogiem. Wszyscy jesteśmy zatem w „stand-by’u” i szykujemy się na pierwsze w tym sezonie #SZUSOWANKO!

Przyciskając wyślij zgadzasz się na warunki umowy

Znajdziesz nas tutaj: