Zieleniec latem

Rancho Gryglówka

Z pasji jeździeckiej oraz miłości do koni

Konie to wyjątkowe zwierzęta, towarzyszące człowiekowi od wieków. Charakterne, ale jednocześnie niebywale empatyczne, potrafią wywrzeć niezwykle pozytywny wpływ na człowieka, kojąc nerwy i pozytywnie wpływając na samopoczucie. Jeśli dodamy do tego wyjątkowy klimat tutejszych ziem, konna przejażdżka może być doskonałą terapią dla zmęczonych szybkim tempem życia i przepracowanych przybywających do Zieleńca gości i turystów.

Dlatego też serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy odwiedzają Zieleniec poza zimowym sezonem, do odwiedzenia ośrodka jeździeckiego Rancho Gryglówka. Sama oferta rancza to pełna paleta możliwości, które z jednej strony pozwolą na poznanie i zaprzyjaźnienie się z końmi, a z drugiej na korzystanie z atrakcji i walorów natury, która jest w tych stronach wyjątkowa.

Nie oszukujmy się – eskapada grzbietem Gór Orlickich to przeżycie wyjątkowe. Malownicza sceneria okolicy, głębia perspektywy, unikalny klimat oraz towarzystwo wierzchowca tworzą wspólnie doskonałą alternatywę dla każdej innej aktywności.

KONTAKT

Gryglówka Ranch

Zieleniec 67, 57-340 Duszniki Zdrój

tel. 722 27 22 27

www.ranch.gryglowka.pl

rancho-gryglowka-zieleniec-konie-04
rancho-gryglowka-zieleniec-konie-01
rancho-gryglowka-zieleniec-konie-03
rancho-gryglowka-zieleniec-konie-06

Przyciskając wyślij zgadzasz się na warunki umowy

Znajdziesz nas tutaj: