facebook

Do zimy coraz bliżej. Czas na kolejne rabaty!

Dodano: 31.10.2018

 Jesień jest w tym roku piękna. Nie oszukujmy się jednak, że będziemy za nią jakoś specjalnie płakać. Królowa pór roku powoli zmierza w naszą stronę, co widoczne jest choćby w spadkach temperatury. My tymczasem odpalamy kolejną transzę karnetów w przedsprzedaży i szykujemy się do zimy! 

W Zieleńcu możecie jeździć dokładnie tak, jak chcecie. Możecie wpaść na jednodniowe #szusowanko w tygodniu albo na dłuższy pobyt w trakcie przedłużonego weekendu. Wszystko zależy wyłącznie od Was. Aby ułatwić Wam dokonanie wyboru, przedstawiamy ofertę przedsprzedaży karnetów, które do końca listopada będzie można kupić rzecz jasna taniej! 

DLA STAŁYCH FANÓW! 

czyli dla tych, którzy wiedzą już dziś, że będą w trakcie sezonu wpadać do nas regularnie. Najlepszym rozwiązaniem w takich przypadkach będzie karnet 6-dniowy na dowolne w trakcie sezonu dni, ważny oczywiście cały dzień (od 9:00 do 21:00). Dobra wiadomość jest taka, że jeśli zdecydujecie się na jego zakup do 30 listopada, zaoszczędzicie aż 20 procent! Stówka piechotą po ulicy nie chodzi!

DLA WCZASOWICZÓW

w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie karnet 6-dniowy non-stop, czyli na sześć następujących po sobie dni na stoku. Opcja doskonała na okresy dłuższego wolnego – ferie czy okres świąteczno-noworoczny. Nie krępujcie się jednak, aby tydzień wolnego robić sobie w innym czasie – pamiętajcie, #szusowanko trwa u nas przez 150 dni w roku! Ten rodzaj karnetu w III fazie przedsprzedaży dostaniecie z 10-procentowym upustem. 

DLA SYMPATYKÓW 

Jeśli już dziś wiecie, że w sezonie nie dacie rady z często do Zieleńca wpadać, ale planujecie na pewno jakiś weekend na nartach, to najlepszym dla Was rozwiązaniem będą karnety 2 i 3-dniowe (ważne cały dzień od 9:00 do 21:00) non stop (czyli dni następujące po sobie). Oczywiście na te rodzaje karnetów również przewidziane zostały w przedsprzedaży rabaty odpowiednio 15 i 10-procentowe. 

DLA LUBIĄCYCH SPONTANICZNE WYPADY 

ostatni rodzaj karnetu będzie dobrym pomysłem dla tych, którzy wiedzą, że przyjadą przynajmniej 3 razy, tylko nie wiedzą, kiedy dokładnie to nastąpi. 3-dniowy karnet (ważny cały dzień od 9:00 do 21:00) na dowolne dni w sezonie kupicie z 15-procentowym upustem, dzięki czemu znów zaoszczędzicie kilkadziesiąt złotych.  

Przypominamy, że kolejna faza przedsprzedaży trwa od 1 do 30 listopada! 

WYŻSZA SZKOŁA JAZDY!

Cały czas w przedsprzedażowej ofercie dostępne są dla Was również zajęcia w szkole narciarskiej T&T. Do 15 listopada możecie kupić vouchery na zajęcia z instruktorem narciarstwa/snowboardu 4, 8 i 12-godzinne o 15 procent taniej. Uwaga – taki zakup teraz to oszczędność aż 144 złotych!  

REZERWUJCIE NOCLEGI! 

w naszej bazie znajduje się ponad 1500 miejsc noclegowych. Jeśli jednak snujecie poważniejsze plany odnośnie do wypadu na narty do Zieleńca na więcej niż jeden dzień, już dziś zastanówcie się, czy nie byłoby dobrym pomysłem zarezerwowanie noclegu. Nasze kalendarze naprawdę bardzo szybko się zapełniają!  

SZYKUJCIE FORMĘ! 

Do rozpoczęcia sezonu pozostało już naprawdę niewiele. To ostatni dzwonek, aby zbudować przyzwoitą formę na zbliżający się narciarski sezon! Regularne bieganie, dwa razy w tygodniu siłka i odpowiednia dieta powinny wystarczyć. Ale oczywiście im więcej, tym lepiej! 


KUP KARNET JUŻ TERAZ!


 

Czekamy na Was i odliczamy. Pierwsze przymrozki już na horyzoncie.

A potem to już z górki! 

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Znajdziesz nas tutaj: