facebook

UNKNOWN

Free Ski

Śpij w Zieleńcu i jeździj za darmo!

Chcesz jeździć w Zieleńcu za darmo? To możliwe! Nieco dłuższy pobyt w czasie niskiego sezonu daje możliwość korzystania do woli z atrakcji Zieleniec Ski Arena, w tym przede wszystkim z dostępnych w ośrodku tras i wyciągów. Każda nocująca w jednym z wymienionych niżej pensjonatów osoba, otrzyma darmowy karnet. Będzie to jednak związane z liczbą noclegów. Przyjazd do Zieleńca na 4 noclegi uprawnia do otrzymania karnetu na 3 dni, na 5 noclegów na 4 dni i podobnie w odniesieniu do innych opcji. Akcja Free Ski obowiązuje od początku sezonu z przerwą na okres świąteczno-noworoczny i zimowych ferii.

Regulamin

Akcja trwa od początku sezonu do 21 grudnia 2017 r. oraz od 05 do 29 marca 2018 r. W promocji uczestniczą określone pensjonaty – lista pensjonatów dostępna jest poniżej. Darmowy karnet otrzymuje klient pensjonatu uczestniczącego w promocji, który wykupi:

  • 4 noclegi = karnet 3-dniowy
  • 5 noclegów = karnet 4-dniowy
  • 6 noclegów = karnet 5-dniowy
  • 7 noclegów = karnet 6 dniowy
  • 8 noclegów = karnet 7 dniowy

Karnet jest ważny w godzinach 9:00 do 16:00 i obowiązuje na wszystkie czynne wyciągi Zieleniec Ski Arena. Karnety otrzymane w ośrodkach w ramach promocji Free SKI nie mogą̨ być́ przekazywane osobom trzecim. Taki karnet zostanie unieważniony. Za przeprowadzenie akcji Free SKI odpowiada podmiot, w którym rezerwowany jest pobyt.

W akcji uczestniczą następujące pensjonaty

Regulamin akcji Free Ski

Przyciskając wyślij zgadzasz się na warunki umowy

Znajdziesz nas tutaj: