facebook

Przedsprzedaż – decydujące starcie

Dodano: 01.11.2019

Odliczanie trwa, sezon zbliża się wielkimi krokami. Przy sprzyjających wiatrach, a raczej opadach, za mniej więcej miesiąc zaprosimy Was na pierwsze #szusowanko. Zanim to jeszcze nastąpi, gorąco zachęcamy do zaopatrzenia się w karnet do Zieleńca, ponieważ właśnie rozpoczyna się ostatnia przed sezonem faza przedsprzedaży. Uwaga! Kolejnej już niestety nie będzie! 

Czy wiecie, że w tym tygodniu mieliśmy już pierwsze przymrozki? Na razie niewielkie, zwiastujące jednak nieuchronnie zbliżającą się w pogodzie zmianę. Tegoroczna jesień nas nieco rozpuściła – liczba pięknych i ciepłych dni była zdecydowanie większa niż w poprzednich latach. Czy to zapowiedź równie pięknej – ale mroźnej i śnieżnej zimy? Miejmy nadzieję, że tak właśnie się stanie.

Kupujcie karnety online! 

SkiPassy na sezon 2019/2020 możecie cały czas kupować w naszym internetowym sklepie. Możecie wybierać spośród różnego rodzaju karnetów dziennych czy wielodniowych, przy czym w zależności od ostatecznie wybranego rodzaju, będziecie mogli liczyć na 10%, 15% lub nawet 20% zniżki!

20% zniżki

otrzymacie na zakup karnetu chyba najbardziej elastycznego, jaki dostępny jest w naszym sklepie. Czyli 6-dniowego (ważnego w godzinach od 9:00 do 21:00), który wykorzystać będziecie mogli w ciągu 6 dowolnych dni w trakcie całego sezonu narciarskiego. To doskonała opcja dla tych, którzy wiedzą, że będą jeździć, ale nie mają jeszcze dokładnie sprecyzowanych planów. Na tym karnecie w stosunku do ceny regularnej zaoszczędzicie ponad 117 złotych! 

15% zniżki

otrzymacie na dwa inne rodzaje karnetów:

  • 2-dniowy (9:00 – 21:) do wykorzystania dzień pod dniu (29 złotych taniej)
  • 3-dniowy (9:00 – 21:00) na dowolne w trakcie całego sezonu dni (45 złotych taniej)

10% zniżki 

przysługuje na dwa kolejne rodzaje karnetów, które w przedsprzedaży można kupić taniej: 3-dniowy non-stop – idealny na weekendowy wypad (od piątku do niedzieli) oraz 6-dniowy non-stop, który z kolei jest świetną opcją dla osób wybierających się na nieco dłuższy w Zieleńcu pobyt, np. w trackie zimowych ferii czy w świąteczno-nowocznym okresie (przypominamy, że na samego Sylwestra należy kupić osobny karnet – wszystkie szczegóły dostępne są tutaj). Również te rodzaje karnetów ważne są w dniach wykorzystania w godzinach od 9:00 do 21:00.

Nauka jazdy zaczyna się w Zieleńcu!

Przypominamy także, że w przedsprzedaży do 15 listopada możecie już dziś wykupić kursy nauki jazdy w szkole T&T z 10-procentową zniżką (4, 8 lub 12 godzin), co w kontekście trwającego niemal 150 dni sezonu narciarskiego w naszym Ośrodku, godne jest polecenia i wcześniejszego zaplanowania. Dodajmy przy tym ważną informację – po wykupieniu karnetów na naukę jazdy konieczna jest rezerwacja terminów!

Przy tej okazji chcieliśmy także przypomnieć kilka istotnych informacji: 

  • ostatni etap przedsprzedaży trwa od 1 do 30 listopada 
  • do dyspozycji w Zieleńcu będziecie mieli 29 kolei i wyciągów oraz 23 kilometry tras
  • Zieleniec oferuje bogatą i zróżnicowaną bazę noclegowąprzy czym większość hoteli i pensjonatów znajduje się przy samych stokach!
  • przez cały rok zapraszamy Was także serdecznie do naszych restauracji i barów, które serwują dania kuchni regionalnej, polskiej, ale i z inny regionów świata

Odliczanie trwa. Pierwsze opady śniegu przyjdą do nas zapewne w drugiej połowie listopada, nasze armatki już od jakiegoś czasu stoją w gotowości. Jak tylko pojawi się szansa na utrzymującą się dłużej temperaturę poniżej zera, nie będziemy naszych śnieżnych potworów oszczędzać!

Szykujcie się. Zima będzie należeć do nas!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Znajdziesz nas tutaj: