facebook

Przedsprzedaż karnetów: 25 proc. rabatów tylko do końca października! 

Dodano: 24.10.2018

Jeśli planujecie już tegoroczne #szusowanko (co oczywiście jest bardzo dobrym pomysłem), zachęcamy Was gorąco do kupna karnetów w ciągu najbliższego tygodnia. Powód jest oczywiście dość prozaiczny – tylko do końca listopada będzie można skorzystać z rabatów sięgających nawet 25 procent. 

Widać, że tęsknicie za zimą, podobnie zresztą jak my. Karnety w przedsprzedaży schodzą jak ciepłe bułeczki z kremem, nasze serwery pracują pełną parą i na najwyższych obrotach. Jeśli jednak jest wśród Was ktoś, kto jeszcze się karnet nie zaopatrzył, polecamy serdecznie zrobienie tego do końca października. Począwszy od listopada ceny znajdujących się w przedsprzedaży karnetów dalej będą niższe niż w trakcie narciarskiego sezonu, jednak nie będą już tak atrakcyjne jak w ciągu października. 

KARNET NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Na zapas, na prezent, jako bonus do wynagrodzenia dla pracowników – każdy z Was może kupić karnet do Zieleńca z dowolnym przeznaczeniem. Wspólnym mianownikiem będą świetne warunki, rodzinna atmosfera oraz 29 kolei i wyciągów oraz 23 kilometry doskonale przygotowanych tras czynnych codziennie do 21:00. Start sezonu coraz bliżej, atmosfera robi się coraz bardziej zimowa. 

KUP TERAZ I ODBIERZ NAWET 25 ZNIŻKI! 

Dla przypomnienia podrzucamy Wam info o dostępnych na tę chwilę w naszym e-sklepie karnetach. Najlepiej wybrać będzie oczywiście karnet na 6 dowolnych dni, na który do końca października przysługiwać będzie 25-procentowy rabat. Będziecie mogli wykorzystać w trakcie 6 dowolnych dni narciarskiego sezonu (od godziny 9:00 do 21:00). Do końca II fazy przedsprzedaży na zakupie tego karnetu zaoszczędzicie ponad 140 złotych! Warto więc z zakupem znów nieco się pospieszyć.

Duża zniżka przygotowana została także na inne rodzaje karnetów. 20 procent taniej (zaoszczędzicie do prawie 60 złotych) kupić będziecie mogli karnety:

  • 2-dniowy na 12 godzin dzień po dniu
  • 3-dniowy na 12 godzin na 3 dowolne w trakcie sezonu dni
  • Natomiast o 15 proc. mniej kosztować do 30 września będą karnety 3 i 6-dniowy na 12 godzin dzień po dniu (w przypadku tego drugiego rodzaju karnetu oszczędzacie aż 70 złotych).

Cały czas w przedsprzedażowej ofercie dostępne są dla Was także zajęcia w szkole narciarskiej T&T. Do końca października możecie kupić vouchery na zajęcia z instruktorem narciarstwa/snowboardu 4, 8 i 12-godzinne o 15 procent taniej Uwaga – taki zakup teraz to oszczędność aż 144 złotych!  

 


KUP TERAZ!


 

Szczegóły dotyczące obowiązujących w tym sezonie cen znajdziecie w dostępnym na naszej stronie cenniku, natomiast karnety kupić możecie w naszym sklepie internetowym.

Podobnie jak miało to miejsce w minionych sezonach, możliwe jest oczywiście spersonalizowanie karty oraz oczywiście zakup odpowiedniego ubezpieczenia, do którego posiadania zachęcamy wszystkich wybierających się w tym sezonie na narty do Zieleńca.

Nie zapominajcie, że czekamy na Was praktycznie cały czas. Jeśli ktoś chce jeszcze wpaść do Zieleńca na jesienną przebieżkę po górach, to gorąco do tego zachęcamy. Dobrej pogody, mimo jesiennej aury, miejsca na nocleg i dobrego jedzenia na pewno nie zabraknie. A wszystkie zielenieckie atrakcje dostępne są u nas i tak przez cały rok. 

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Znajdziesz nas tutaj: