facebook

Sklep online Sudety Ski


Rozpoczynamy sezon narciarski! Dlatego już dziś warto zapoznać się z pełną ofertą dwóch największych ośrodków narciarskich w Kotlinie Kłodzkiej. Czarna Góra Resort oraz Zieleniec SKI Arena na sezon zimowy 2017 / 2018 przygotowały jeden karnet na dwa ośrodki narciarskie – łącznie 38 wyciągów i ponad 32 km tras narciarskich!

Po kilku latach przerwy dwa największe ośrodki narciarskie na Dolnym Śląsku ponownie wprowadziły do sprzedaży karnet Sudety SKI. Obejmuje on 38 wyciągów narciarskich i ponad 32 km tras narciarskich w dwóch ośrodkach – Czarna Góra Resort i Zieleniec SKI Arena.

W ramach karnetu będzie można korzystać przez dowolne 6 dni sezonu narciarskiego 2017 / 2018 (po 13h dziennie). Jest to nie lada gratka dla miłośników szusowanka tym bardziej, że w przedsprzedaży przez cały grudzień karnet dostępny jest z 5% rabatem. 

Naturalnie w czasie sezonu narciarskiego karnet także będzie można zakupić w kasach ośrodków przy stokach. Wtedy cena jednak będzie nieco wyższa i będzie wynosić 570,00 PLN normalny i 470,00 PLN ulgowy (dzieci 10 lat). Warunkiem korzystania z karnetu jest wykorzystanie 1 dnia tylko w jednym ośrodku.

W grudniu w ramach przedsprzedaży karnet kosztuje 541,50 PLN, czyli o 5% taniej niż trakcie sezonu. Dodatkowo do karnetu można dokupić ubezpieczenie oraz spersonalizować kartę poprzez dodanie własnej grafiki.

Czarna Góra Resort oraz Zieleniec SKI Arena według niezależnych rankingów oraz ocen narciarzy i snowboardzistów to jedne z najważniejszych i lepiej przygotowanych ośrodków na narciarskiej mapie Polski.

Corocznie w ośrodkach przeprowadzane są nowe inwestycje mające na celu poprawę jakości świadczonych usług. W szczególności dynamicznie rozwija się baza noclegowa oraz infrastruktura gastronomiczna.

Przyciskając wyślij zgadzasz się na warunki umowy

Znajdziesz nas tutaj: