facebook

Rusza przedsprzedaż karnetów na sezon 2018/2019. Rabaty do 35%!

Dodano: 14.09.2018

Czas na pierwszy w tym roku rozdział, który bezpośrednio wiązać się będzie z nowym sezonem narciarskim. Mimo że do zimy jeszcze chwilka, już dziś otwieramy bank z karnetami na tegoroczne #szusowanko. Im szybciej, tym lepiej. I oczywiście taniej.

Po co niepotrzebnie zawracać sobie głowę kupnem karnetu będąc na miejscu w Zieleńcu? Dlaczego nie skorzystać z oferty przedsprzedaży jeszcze na długo przed pierwszym śniegiem i zaoszczędzić kilka, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt złotych, dodatkowo zamawiając spersonalizowaną wersję karnetu?

Stało się już tradycją, że w połowie września pierwszy raz mocniej sygnalizujemy, że coraz intensywniej myślimy o kolejnym sezonie narciarskim. I tak począwszy od 14 września w naszej ofercie znajdą się wybrane rodzaje narciarskich karnetów. W zależności od tego, który będziecie chcieli zakupić, skorzystać będziecie mogli z rabatów sięgających nawet 35 procent.

Im dłużej, tym taniej

Najlepiej oczywiście już dziś wybrać karnet na 6 dowolnych dni, z którego korzystać będziecie mogli w godzinach od 9 do 21 w tych dniach, w których akurat będziecie mieli ochotę i możliwość przyjechania do Zieleńca. Mogą być to różne w trakcie sezonu 2018/2019 dni, mogą być następujące po sobie. Wybór należy do Was. Aha, no i oczywiście najważniejsza informacja – kupując ten karnet do końca września, zaoszczędzicie prawie 198 złotych! Z drugiej strony jeśli jesteście zdecydowani, nie zwlekajcie specjalnie z podjęciem decyzji – liczba karnetów w przedsprzedaży jest ograniczona i zwykle rozchodzą się one jak świeże bułeczki.

Spore upusty otrzymacie także na inne rodzaje karnetów. 30 procent taniej kupić będzie można karnety:

  • 2-dniowy na 12 godzin dzień po dniu
  • 3-dniowy na 12 dowolnych godzin

natomiast o 1/4 mniej kosztować do 30 września będą karnety 3 i 6-dniowy na 12 godzin dzień po dniu.

Kto pierwszy, ten lepszy

Liczby wszystkich rodzajów karnetów są ograniczone, więc zakupu, jeśli interesują Was rabaty, nie należy w nieskończoność odkładać. Oczywiście przedsprzedaż trwać będzie do samego końca sezonu, jednak im bliżej oficjalnego startu, tym rabaty z każdym kolejnym okresem będą niższe.

Dodatkowo w przedsprzedażowej ofercie znalazły się także zajęcia w szkole narciarskiej T&T. DO 15 października możecie kupić vouchery na zajęcia z instruktorem narciarstwa/snowboardu 4, 8 i 12-godzinne o 15 procent taniej, oszczędzając przy tym nawet 144 złote.

Szczegóły dotyczące obowiązujących w tym sezonie cen znajdziecie w dostępnym już na naszej stronie cenniku, natomiast karnety kupić możecie w naszym sklepie internetowym.

Podobnie jak miało to miejsce w minionych sezonach, możliwe jest spersonalizowanie karty oraz oczywiście zakup odpowiedniego ubezpieczenia, do którego posiadania zachęcamy wszystkich wybierających się w tym sezonie na narty do Zieleńca.

Szykujcie formę i rezerwujcie miejsca!

Powoli możecie spokojnie rozpocząć budowanie odpowiedniej formy fizycznej, przez zbliżającym się nowym sezonem narciarskim. Serdecznie zapraszamy w tym celu w nasze skromne progi – rozpoczyna się bodaj najpiękniejszy kolorystycznie okres w Zieleńcu i okolicy. Paleta zmieniających się jak w kalejdoskopie kolorów oraz stabilna i piękna aura zachęcają do aktywnego spacerowania, uprawiania górskiego kolarstwa czy joggingu. Chwila urlopu w schyłku lata i u progu jesieni jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła, tym bardziej, jeśli pod uwagę weźmie się zieleniecki mikroklimat.

Wybiegając myślami w sezon zimowy zachęcamy Was do zarezerwowania sobie już dziś noclegów czy to w okresie świąteczno-noworocznym czy w trakcie zimowych ferii. Nasze kalendarze w szczycie sezonu błyskawicznie się zapełniają. Baza noclegowa i gastronomiczna czynna jest oczywiście przez cały rok, jednak do właśnie zimą miejsc bardzo szybko ubywa.

Mamy nadzieję, że i w tym roku dopisze zimowa aura, dzięki czemu uda nam się spędzić na nartach i deskach prawie 150 dni! Na razie jednak zachęcamy do zainteresowania się przedsprzedażową ofertą, zapraszając do Zieleńca jeszcze przed pierwszymi opadami śniegu.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Znajdziesz nas tutaj: