facebook

Rusza przedsprzedaż karnetów na sezon 2018/2019. Rabaty do 35%!

Dodano: 14.09.2018

Czas na pierwszy w tym roku rozdział, który bezpośrednio wiązać się będzie z nowym sezonem narciarskim. Mimo że do zimy jeszcze chwilka, już dziś otwieramy bank z karnetami na tegoroczne #szusowanko. Im szybciej, tym lepiej. I oczywiście taniej.

Po co niepotrzebnie zawracać sobie głowę kupnem karnetu będąc na miejscu w Zieleńcu? Dlaczego nie skorzystać z oferty przedsprzedaży jeszcze na długo przed pierwszym śniegiem i zaoszczędzić kilka, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt złotych, dodatkowo zamawiając spersonalizowaną wersję karnetu?

Stało się już tradycją, że w połowie września pierwszy raz mocniej sygnalizujemy, że coraz intensywniej myślimy o kolejnym sezonie narciarskim. I tak począwszy od 14 września w naszej ofercie znajdą się wybrane rodzaje narciarskich karnetów. W zależności od tego, który będziecie chcieli zakupić, skorzystać będziecie mogli z rabatów sięgających nawet 35 procent.

Im dłużej, tym taniej

Najlepiej oczywiście już dziś wybrać karnet na 6 dowolnych dni, z którego korzystać będziecie mogli w godzinach od 9 do 21 w tych dniach, w których akurat będziecie mieli ochotę i możliwość przyjechania do Zieleńca. Mogą być to różne w trakcie sezonu 2018/2019 dni, mogą być następujące po sobie. Wybór należy do Was. Aha, no i oczywiście najważniejsza informacja – kupując ten karnet do końca września, zaoszczędzicie prawie 198 złotych! Z drugiej strony jeśli jesteście zdecydowani, nie zwlekajcie specjalnie z podjęciem decyzji – liczba karnetów w przedsprzedaży jest ograniczona i zwykle rozchodzą się one jak świeże bułeczki.

Spore upusty otrzymacie także na inne rodzaje karnetów. 30 procent taniej kupić będzie można karnety:

  • 2-dniowy na 12 godzin dzień po dniu
  • 3-dniowy na 12 dowolnych godzin

natomiast o 1/4 mniej kosztować do 30 września będą karnety 3 i 6-dniowy na 12 godzin dzień po dniu.

Kto pierwszy, ten lepszy

Liczby wszystkich rodzajów karnetów są ograniczone, więc zakupu, jeśli interesują Was rabaty, nie należy w nieskończoność odkładać. Oczywiście przedsprzedaż trwać będzie do samego końca sezonu, jednak im bliżej oficjalnego startu, tym rabaty z każdym kolejnym okresem będą niższe.

Dodatkowo w przedsprzedażowej ofercie znalazły się także zajęcia w szkole narciarskiej T&T. DO 15 października możecie kupić vouchery na zajęcia z instruktorem narciarstwa/snowboardu 4, 8 i 12-godzinne o 15 procent taniej, oszczędzając przy tym nawet 144 złote.

Szczegóły dotyczące obowiązujących w tym sezonie cen znajdziecie w dostępnym już na naszej stronie cenniku, natomiast karnety kupić możecie w naszym sklepie internetowym.

Podobnie jak miało to miejsce w minionych sezonach, możliwe jest spersonalizowanie karty oraz oczywiście zakup odpowiedniego ubezpieczenia, do którego posiadania zachęcamy wszystkich wybierających się w tym sezonie na narty do Zieleńca.

Szykujcie formę i rezerwujcie miejsca!

Powoli możecie spokojnie rozpocząć budowanie odpowiedniej formy fizycznej, przez zbliżającym się nowym sezonem narciarskim. Serdecznie zapraszamy w tym celu w nasze skromne progi – rozpoczyna się bodaj najpiękniejszy kolorystycznie okres w Zieleńcu i okolicy. Paleta zmieniających się jak w kalejdoskopie kolorów oraz stabilna i piękna aura zachęcają do aktywnego spacerowania, uprawiania górskiego kolarstwa czy joggingu. Chwila urlopu w schyłku lata i u progu jesieni jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła, tym bardziej, jeśli pod uwagę weźmie się zieleniecki mikroklimat.

Wybiegając myślami w sezon zimowy zachęcamy Was do zarezerwowania sobie już dziś noclegów czy to w okresie świąteczno-noworocznym czy w trakcie zimowych ferii. Nasze kalendarze w szczycie sezonu błyskawicznie się zapełniają. Baza noclegowa i gastronomiczna czynna jest oczywiście przez cały rok, jednak do właśnie zimą miejsc bardzo szybko ubywa.

Mamy nadzieję, że i w tym roku dopisze zimowa aura, dzięki czemu uda nam się spędzić na nartach i deskach prawie 150 dni! Na razie jednak zachęcamy do zainteresowania się przedsprzedażową ofertą, zapraszając do Zieleńca jeszcze przed pierwszymi opadami śniegu.

Przyciskając wyślij zgadzasz się na warunki umowy

Znajdziesz nas tutaj: