facebook

Ski Arena

SkiBusem do Zieleńca

Bezpiecznie, szybko i komfortowo

W okresie szczytu sezonu narciarskiego, czyli w trakcie zimowych ferii, w każdą sobotę i niedzielę do Zieleńca będzie z Wrocławia można dojechać SkiBusem. Warto wziąć pod uwagę takie rozwiązanie, ponieważ wiąże się ono z określonymi korzyściami. 

Pierwsza to przede wszystkim komfort podróży. Nie trzeba „męczyć” się od samego rana za kółkiem – SkiBus ruszając z Wrocławia, dojeżdża do Zieleńca pod sam stok. Można spokojnie zaplanować wyjazd o poranku i powrót wczesnym wieczorem do Wrocławia. 

CHCESZ KUPIĆ KARNET TANIEJ? 

przyjedź do Zieleńca właśnie SkuBusem. Podobnie, jak miało to miejsce w ubiegłych latach, wszyscy goście naszej stacji, którzy zdecydują się na skorzystanie z tego środka lokomocji, otrzymają 15-procentowy rabat na zakup jednodniowego karnetu na 7 godzin (95,00 PLN – cena po rabacie 15% to 80,75 PLN) 

ZAMÓW BILETY JUŻ DZIŚ! 

Bilety na kursy SKIbusa można rezerwować już dzisiaj 

  • mailowo pisząc na adres rezerwacje@pks-klodzko.pl lub 
  • telefonicznie dzwoniąc na nr tel. 697 842 777 

Rezerwacji biletu można dokonać najpóźniej na 3 dni robocze przed planowanym wyjazdem (do ceny biletu doliczana jest opłata rezerwacyjna w kwocie 3 zł brutto). 

CENA

Koszt przejazdu zarówno z Wrocławia do Zieleńca, jak i w drugą stronę wynosi 30 złotych. 

KIEDY KURSOWAĆ BĘDZIE SKIBUS? 

SkiBus kursować będzie w okresie od 5 stycznia do 24 lutego w soboty i niedziele. 

PRZYSTANEK POCZĄTKOWY 

Wrocław, Dworzec autobusowy (ul. Sucha, Galeria Wroclavia)

PRZYSTANEK KOŃCOWY 

Zieleniec (przy parkingu głównym) 

24 LUTY – OSTATNIE KURSY W SEZONIE 2018 / 2019

Trasa Duszniki-Zdrój – Zieleniec Ski Arena – Duszniki-Zdrój

Kursowanie autobusu zostało podzielone na dwie linie – Linia Express oraz Linia Miejska. Linia expres kursować będzie tzw. dolną drogą i do Zieleńca będzie dojeżdżała szybciej. Linia miejska pojedzie tzw. górną drogą, przejeżdżając m.in przez przystanki PKS i PKP oraz Duszniki Arena. Uwaga: na trasie linii express w roku 2019 będzie kursował elektryczny autobus!

Skibus jest darmowy dla osób posiadających potwierdzenie uiszczenia opłaty uzdrowiskowej oraz dla mieszkańców Dusznik-Zdroju (po wyrobieniu w Urzędzie Miasta Skibuspassa). Dla pozostałych osób bilet kosztuje 5 zł w jedną stronę. W razie problemów prosimy o kontakt pod nr tel. 74 869 76 60

Rozkład jazdy obowiązuje od 25 grudnia do 28 lutego.

28 LUTY – OSTATNIE KURSY W SEZONIE 2018 / 2019

 

 

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Znajdziesz nas tutaj: